Встановлено пам'ятник Волошину В.М.

За ініціативи Піщанського сільського голови Олександра Краплини, за підтримки небайдужих підприємців встановлено пам’ятник Волошину Володимиру Макаровичу, заслуженому працівнику сільського господарства Української РСР.

14:18 21.04.2021

УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!!

З 00 год. 00 хв. 15 квітня 2021 р. на території Піщанської сільської ради застосувати обмежувальні протиепідемічні заходи „червоного” рівня епідемічної небезпеки, відповідно до протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.04.2021 № 20 та рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.04.2021 № 8, постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020р. № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), застосувавши заборону на:

16:12 14.04.2021

ПРО ПРОЄКТ ПРОТОКОЛУ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС "Про епідемічну ситуацію на території області в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

ПРОЄКТ ПРОТОКОЛУ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 13  березня 2021 року № 8/2021

08:45 14.04.2021

Патронат над дитиною

Шановні жителі нашої громади! Якщо Ви не байдужі до сирітської долі,  маєте бажання взяти дитину у  патронатну родину, дати їй тепло, любов, та сімейний затишок.

15:36 13.04.2021

Нарада відповідальних осіб закладів освіти

08.04.2021 відбулася нарада відповідальних осіб закладів освіти Піщанської сільської ради (медичних сестер та завідуючих по господарській частині (комірників) щодо виконання Постанови головного санітарного лікаря про дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

16:43 08.04.2021