Регіональний форум "Реформа системи шкільного харчування"

Дата: 11.09.2021 16:14

Фото без опису9 вересня у м. Одеса відбувся регіональний форум "Реформа системи шкільного харчування", у якому взяли участь заступник голови Піщанської сільської ради Олександр Сукманов та начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Крупа.

Впродовж заходу обговорювались нові норми харчування, підхід до складання меню та технологічних карт; нові технології приготування, сучасний технологічний процес, створення можливостей для забезпечення асортименту їжі; роль громад та керівників закладів освіти в успішній реалізації реформи; публічні закупівлі; застосування Prozoro. Market в закупівлі шкільного харчування, проєктний підхід до переоснащення закладів, безпека приготування та система HACCP, успішні кейси інших країн та імплементація їх в Україні.