До уваги населення.

До уваги населення Піщанської об’єднаної територіальної громади, зокрема застрахованих осіб, що працюють на підприємствах в установах та організаціях Піщанської ОТГ!

11:20 16.12.2019

Шановні власники Державних актів на право приватної власності на землю!

По Державних актах отриманих з 1990 року по 2012 рік, що не внесені до автоматизованої системи Державного земельного кадастру та без кадастрового номера, необхідно виконати комплекс робіт для внесення інформації про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

08:57 04.12.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 0,9984 га, ЩО РОЗТАШОВАНА: с.Піщане, вул.Благодатна,8.

10:51 14.11.2019

«Весілля, яке зворушує»: наречена поділилась враженнями від церемонії у Піщаному

З особливим теплом і українськими традиціями у селі під Кременчуком з’єднують долі закоханих. Аби одружитися у вишуканій атмосфері, до села Піщане з’їжджаються молодята з усієї України. Секрет такого успіху полягає у вражаючій залі і заповітній весільній традиційності, яку передають з покоління у покоління.

13:47 27.09.2019

Рішення 38 сесії 7 скликання від 07.12.2018 року "Про внесення змін до комплексної програми розвитку системи охорони здоров’я Піщанської сільської ради на 2018 рік"

Про внесення змін до комплексної програми розвитку системи охорони здоров’я Піщанської сільської ради на 2018 рік.

22:46 10.12.2018