Дата: від до Скинути

Підтримайте проєкт Піщанської громади на конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року

Нині, на онлайн порталі Smart Region Полтавської області   https://smartregion.pl.ua/ триває голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року.

09:16 26.05.2021

Вітаємо з перемогою!

Від щиро серця вітаємо депутатів Піщанської територіальної громади за заняте 3 місце  у обласних змаганнях з міні-футболу в залік обласної Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

14:43 13.05.2021

Привітання ветерана

На передодні 76-й річниці Перемоги у Другій світовий війні, Дня пам'яті та примирення голова Кременчуцької районної ради Антон Самаркін, заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський,   голова Піщанської сільської ради Олександр Краплина, голова Кременчуцької районної ради ветеранів Олексій Щербуха, староста села Віктор Ільєвський та депутат Кременчуцької районної ради Тетяна Шаповал привітали учасницю бойових дій Єременко Марію Іванівну зі святом.

16:34 07.05.2021

Покладання квітів до пам'ятників загиблим воїнам у Другій світовій війні

У переддень Дня пам'яті та примирення, Дня великої перемоги голова Кременчуцької райдержадміністрації Олег Лєднік, голова Піщанської сільської ради Олександр Краплина, заступники сільського голови та старости сіл разом із представниками громади та місцевими жителями поклали квіти до пам'ятників загиблим воїнам у Другій світовій війні в селах Піщане, Кривуші, Ялинці, Недогарки, Максимівка, Нова Знам'янка, Майбородівка, Писарщина та вшанували пам’ять померлих воїнів хвилиною мовчання.

15:24 07.05.2021

Перевірка умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

06.05.2021 року  відповідно  до плану  роботи  відділу служби у справах  дітей  виконавчого комітету Піщанської сільської ради  здійснено  перевірку умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що виховують дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей-сиріт, що проживають на території сіл Нова Знам’янка та Вільна Терешківка. Інспектором сектору ювенальної превенції ВП  Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Мухомор А. М.  проведено профілактичні бесіди  про відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

18:09 06.05.2021