ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

05 та 06 лютого 2022 року  Піщанська гімназія відкрила двері учасникам ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Олімпіада проводяться з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, в он-лайн режимі.

08:25 06.02.2022

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ

01 лютого 2022 року працівники  відділення поліції  №2  Кременчуцького районного управління поліції в ГУМП разом з спеціалістами відділу соціального захисту населення Піщанської територіальної громади  відвідали одиноких громадян, які проживають на території сіл Піщанської громади.

14:39 01.02.2022

22 026 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні

22 026 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 31 січня 2022 року, про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України. Зокрема, захворіли 2 865 дітей та 337 медпрацівників.

08:46 31.01.2022

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад продовжується

29 січня 2022 року на базі Піщанської гімназії Піщанської сільської ради продовжується ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, які проводяться з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, в он-лайн режимі.

19:51 29.01.2022

Нарада "Надання соціальних послуг мешканцям громади, робота із сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини"

24 січня 2022 року відбулася робоча нарада працівників відділу соціального захисту населення та соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради на тему:  «Надання соціальних послуг мешканцям громади, робота із сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини».

13:25 25.01.2022

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Сьогодні, 22 січня, в день коли український народ святкує День Соборності України в Полтавській області   урочисто стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

09:15 23.01.2022