Шановні мешканці Піщанської громади!

Дата: 07.10.2022 11:04

КарантинВ зв’язку із різким зростанням в Україні, на території області та на території Піщанської громади випадків захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Піщанської сільської ради рекомендує:

-  з 07 жовтня 2022 року запровадити масковий режим в громадських будинках і спорудах, закладах торгівлі і закладах громадського харчування, у громадському транспорті, в закладах освіти і охорони здоров’я, дотримання соціальної дистанції та здійснення заходів дезінфекції;

- Суб’єктам господарювання незалежно від форми власності, діяльність яких пов’язана з прийомом та обслуговуванням населення (торговельні заклади, заклади громадського харчування, організація перевезення пасажирів на приміських маршрутах тощо) дотримуватись виконання карантинних (протиепідемічних) заходів, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами).

Водночас фізичним особам рекомендовано забезпечити отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях. За детальною інформацією щодо наявних вакцин та строків вакцинації радимо звертатися до сімейних лікарів.

Виконавчий комітет Піщанської сільської ради