ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ !!!

Дата: 27.09.2022 11:36

Фото без описуДорогі ветерани !!!

Шановні жителі Піщанської сільської ради!

Цьогоріч минає уже 79 річниця відтоді, як наш край звільнили від нацистських загарбників. Ми завжди з глибокою шаною  згадуємо героїв, які ціною свого життя та здоров’я виборонили мир на нашій рідній землі.

Зберегти пам’ять про кожного хто боровся з ворогом  на фронті чи в тилу – наш священний обов’язок.  Шануємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям,

усім, хто зробив свій внесок  для Перемоги у Другій світовій війні.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом про буття залишається захист народу України, її СВОБОДИ і НЕЗАЛЕЖНОСТІ.  Святою правдою, для всіх нас, є обов’язок відстояти мир, щоб передати його  у спадок нащадкам.

ПЕРЕМОГА неодмінно буде за нами !!!

Бажаю усім миру й злагоди, здоров’я і добра, Божого благословення кожній родині, нашій громаді, усій Україні !!!

Віримо в ЗСУ !!!  Слава Україні!!! Героям Слава !!!

З повагою, сільський голова

Піщанської сільської ради                                                      Олександр КРАПЛИНА