З Днем захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2022 07:48

Фото без описуДорогі захисники та захисниці України! Шановна громадо!

Щиро вітаю вас з великим державним святом – Днем захисників і захисниць України, яке ми відзначаємо водночас із християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми живемо та трудимося на своїй землі.

Схиляю голову в пам’ять про тих, хто  не повернувся з війни, віддавши своє життя за Україну. Висловлюю вдячність всім воїнам-захисникам, які нині  стоять на захисті нашої Батьківщини.

Бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу. Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом !

Слава Україні! Слава Героям України!

З повагою,

Піщанський сільський голова                                  Олександр КРАПЛИНА