Профілактика правопорушень

Дата: 30.08.2022 08:53

29.08.2022 року  відділом служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради проведено івент «Профілактика правопорушень – шлях до гармонійного суспільства». У заході взяли участь Семеняченко Н.О., прокурор Кременчуцької окружної прокуратури, Дворніцька О.В., прокурор Кременчуцької окружної прокуратури, Самойленко А.М., інспектор сектору СЮП ВП Кременчуцького РВП, Беркова-Левада О.С., провідний інспектор Кременчуцького районного відділу філії державної установи «Центр пробації». Учасниками івенту були старости старостинських округів Піщанської сільської територіальної громади, директори закладів освіти Піщанської сільської ради, заступники з навчально-виховної роботи, фахівці із соціальної роботи відділу соціального захисту населення та соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради. Під час заходу обговорили  спільний алгоритм-механізм, який буде дієвим, продуктивним, а головне – захистить  дітей  від негативних явищ, зробить місце їхнього проживання безпечним, дасть можливість гармонійно розвиватися та реалізовувати свої здібності та таланти.

Відповідальність за дітей, які проживають у Піщанській сільській територіальній громаді, лежить на кожному жителю громади. Вчасно побачити, відреагувати, завчасно попередити – це обов’язок кожного. Своєчасна профілактика правопорушень – це крок до здорового суспільства.