День відкритих дверей з Відділом пробації

Дата: 07.02.2024 13:51

Фото без опису06.02.2024 року  Кременчуцьким районним відділом філії Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області  у Піщанській сільський територіальній громаді організовано День відкритих дверей.

Вячеслав Коваленко, начальник Кременчуцького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області, розповів про головні аспекти діяльності сектору пробації, алгоритмами роботи з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Обговорено плани щодо підвищення рівня співпраці із  Кременчуцьким районним відділом філії Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області,  окреслено першочергові заходи  соціально-виховної роботи.

Головне завдання - спільними зусиллями допомогти жителям громади подолати та мінімізувати складні життєві обставини.