Грантові програми та програми підтримки для українського бізнесу

Каталог продукції експортерів Полтавщини

У рамках реалізації заходів „Програми сприяння залученню інвестицій, формуванню позитивного іміджу та розвитку міжнародного економічного співробітництва Полтавської області на 2021-2023 роки”, з метою сприяння розвитку експортного потенціалу області Полтавською обласною військовою адміністрацією розпочато роботу щодо оновлення „Каталогу продукції експортерів Полтавщини” (далі - Каталог) українською та англійською мовами (попередня версія Каталогу розміщена на офіційному сайті обласної військової адміністрації за посиланням: https://cutt.ly/ob0LcCP.

13:45 03.02.2023

Виробники Полтавщини

У рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу” буде розроблено електронний примірник брошури „Виробники Полтавщини” українською та англійською мовами для просування продукції мікро-, малих та середніх підприємств територіальних громад Полтавської області на виставках, ярмарках, міжнародних конференціях та форумах.

08:57 16.01.2023