Нові творчі здобутки!

Дата: 01.05.2023 11:38

Фото без опису29 квітня у Кременчуцькому міському Палаці культури відбувся Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю та циркового мистецтва «Dance Sensation», в якому взяли участь вихованці зразкового циркового колективу «Арлекін» (керівник Ірина Томурко, балетмейстер Маргарита Калініченко).

На фестивалі зібралися учасники із різних куточків України, виступи яких були дуже яскравими.

За рішенням суддівської колегії зразковий цирковий колектив «Арлекін» нагороджений дипломом І місця в номінації «Acrobatics».

Щиро вітаємо усіх учасників колективу та його керівників з високою нагородою та бажаємо натхнення, творчих здобутків та нових досягнень!