Оголошення

Стартувала вступна кампанія до Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Полтавський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою вперше проводить набір до 10 класу вмотивованих на військову справу юнаків та дівчат. Про це повідомили під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

13:50 20.07.2023

У ДАР додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів ФГ

Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

13:48 20.07.2023

Онлайн курс із протидії домашньому насильству на національному та місцевому рівнях

У межах програми з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні продовжують розвивати інструменти для підвищення обізнаності фахівців в цій сфері.

09:24 17.07.2023