Ваучер для навчання та підвищення кваліфікаці від Державної служби зайнятості

Державною службою зайнятості було розширено перелік спеціальностей, за якими незахищені верстви населення Вашої громади мають можливість одноразово отримати ваучер для навчання та підвищення кваліфікації: 122 Комп'ютерні науки; 181 Харчові технології; 075 Маркетинг; 076 Підприємництво та торгівля; 242 Туризм і рекреація; 051 Економіка (лише для осіб, звільнених з військової служби та інших служб безпеки); 073 Менеджмент (лише для осіб, звільнених з військової служби та інших служб безпеки.

08:35 06.06.2023

Кіберполіція викрила організатора транснаціонального шахрайського call-центру, працівники якого привласнили понад 5 млн грн

Зловмисники у телефонних розмовах випитували дані банківських карт потерпілих, видаючи себе за працівників банків або правоохоронців. Жертвами правопорушників були громадяни Ізраїлю. Шахрайську схему викрили в ході міжнародної поліцейської операції.

15:48 02.06.2023