ПОЛТАВЩИНА ОТРИМАЛА 60 ТИСЯЧ ДОЗ ВАКЦИНИ MODERNA АМЕРИКАНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. ВОНА ПРИЗНАЧЕНА ПЕРЕВАЖНО ДЛЯ ОРГАНІЗОВАНИХ КОЛЕКТИВІВ, ДЕ НА ЩЕПЛЕННЯ ОДРАЗУ ЗАПИСАЛИСЯ ПОНАД 50 ЛЮДЕЙ.

Дата: 21.07.2021 08:39

Полтавщина отримала 60 тисяч доз вакцини Moderna американського виробництва. Вона призначена переважно для організованих колективів, де на щеплення одразу записалися понад 50 людей.

Фото без опису

Зараз на Полтавщині 1200 колективів зареєструвалися на вакцинацію. Мобільні бригади контактують із ними, а вакцину вже почали розподіляти на місця.

Ефективність Moderna становить понад 94%. Необхідні дві дози інтервалом у 28 днів, тому через три тижні область має отримати ще 60 тисяч доз для ревакцинації.