Незабаром 1 вересня.

Дата: 27.08.2021 13:41

Фото без описуОсь - ось веселий дзвоник покличе дітей за парти. Цієї миті чекають усі діти з нетерпінням, бо це зустріч зі школою, однокласниками, вчителями.

Але це відповідальний день для батьків. Кожен тато і мама повинні піклуватися про підготовку дитини до нового навчального року. Батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя (Сімейний кодекс України, Ст. 150. Визначає обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини).

Шановні батьки, відділ служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради наголошує, що ухиляння від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини таабо забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти, є підставою для позбавлення батьківських прав (Сімейний кодекс України, Ст. 164.Підстави позбавлення батьківських прав).

Тому просимо усіх батьків Піщанської територіальної громади свідомо ставитися до виконання обов’язків відносно своїх дітей.