ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території

Дата: 06.05.2021 16:12

Фото без опису     Розробник документа – відділ комунальної власності, земельних відносин та  охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян  оприлюднюється  проєкт регуляторного  акта  –  рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку  на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки  на території Піщанської територіальної громади».

Підставою для розробки даних проєкту регуляторного акта є Податковий кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанова Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483.

З текстом проєкту  рішення  сільської  ради і аналізом регуляторного впливу до нього також можна буде ознайомитися на офіційному веб-порталі Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області https://pishanska-gromada.gov.ua в рубриці «Публічна інформація»/ «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  просимо надсилати у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення  (06.05.2021) проєкту рішення на адресу виконавчого комітету Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою:

с. Піщане,  вул. Київська, буд.104  або на електронну пошту  e-mail:

zemelniy.viddil@pischane-rada.gov.ua.

Кінцевий термін надання пропозицій до проєкту – 05.06.2021.

Відповідальна особа – начальник відділу комунальної власності, земельних відносин та  охорони довкілля   Куріцина Інна Олексіївна.

Контактний телефон – 0536758304

ПРОЄК Р І Ш Е Н Н Я