Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, віднесених до І та ІІ групи платників єдиного податку на території Піщанської сільської ради"

Дата: 15.04.2021 16:54

Фото без описуНа виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 №1160-IV  (зі змінами), з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до проєкту регуляторного акта, на сайті Піщанської сільської ради https://pishanska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Публічна інформація» / «Регуляторна політика» буде розміщено проєкт рішення Піщанської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, віднесених до платників єдиного податку І та ІІ групи платників єдиного податку на території Піщанської сільської ради».

Проєкт спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до бюджету територіальної громади.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді:

-  від фізичних осіб - за особистим підписом;

-  від юридичних осіб – на фірмових бланках, завірені печаткою (при наявності).

Зауваження та пропозиції приймаються за поштовою адресою:

- вул. Київська,104, с. Піщане, Кременчуцький район, Полтавська область, 39701,  виконавчий комітет Піщанської сільської ради.

- на електронну почту:  ekonom.pischane@ukr.net

З повним текстом проєкту рішення Піщанської  сільської ради можна ознайомитися на офіційному сайті Піщанської сільської ради https://pishanska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Публічна інформація» / «Регуляторна політика».

Проект рішення

Аналіз регуляторного впливу