З 1 березня стартує автоматична індексація пенсій

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області в автоматичному режимі завершило індексацію пенсій на підставі постанови Кабінету міністрів України від 22 лютого 2021 року № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”.

08:28 12.03.2021

Набір на заочну форму навчання за спеціальностю 231 «Соціальна робота» галузі знань 23 «Соціальна робота»

Полтавський інститут економіки і права Закладу вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» має багаторічний досвід підготовки фахівців за освітніми рівнями «бакалавр» і «магістр» зі спеціальності 231 «Соціальна робота» галузі знань 23 «Соціальна робота» та пропонує вступ на навчання за цією спеціальністю.

09:47 03.03.2021

Остерігайтесь, фальсифікату!

Скоро прийде весна, сільськогосподарські підприємства, фермери, заключають угоди на  постачання  засобів захисту рослин та закуплятимуть  препарати для весняно-польових робіт, але основне питання, яке виникає під час цих турбот – це фальсифіковані засоби захисту рослин.

16:37 23.02.2021

Комунальне некомерційне підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Пришибської сільської ради» повідомляє про наявність потреби у фахівцях та запрошує на роботу громадян з вищою освітою медичних (фармацевтичних) спеціальностей з урахуванням можливостей забезпечення таких фахівців відповідно до законодавства безоплатним користуванням житлом з опаленням та освітленням у межах встановлених норм по сільських, селищних радах:

13:32 02.02.2021