Звіт по Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини

Дата: 23.12.2022 09:42

Фото без описуНа виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, одержувачі фінансової підтримки у 2021 році за приріст поголів'я корів власного відтворення та за закуплені телиці, нетелі та корови, зобов'язані до 20 січня 2023 року подати  у Виконавчий комітет Піщанської сільської ради реєстр наявності, ідентифікованих та  зареєстрованих тварин в Єдиному державному реєстрі тварин станом на 1 січня 2023 року з метою контролю наявності поголів'я, за яке одержано фінансову підтримку, та дотримання вимог Порядку.