Запитували? Відповідаємо!

Щодо включення до складу податкової знижки платника податку на доходи фізичних осіб витрат на його лікування та придбання лікарських засобів та/або виробів медичного призначення, необхідних для лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

16:10 01.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

За роз’ясненням ГУ ДПС у Полтавській області платники податків мають можливість, з метою зменшення заборгованості до місцевого бюджету, недопущення росту податкового боргу та забезпечення його погашення, ознайомитись з інформацією про стан розрахунків з бюджетом звернувшись до  «Електронного кабінету платника податків» за посиланням  https://cabinet.tax.gov.ua (при наявності електронного ключа).

14:58 31.01.2022

Впровадження е-ТТН в Україні

1 лютого об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні».

15:52 27.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

11:28 26.01.2022

Чи готовий паспортний документ: найпоширеніше запитання, що надходить на телефон «гарячої лінії» УДМС у Полтавській області

За минулий 2021 рік на телефон «гарячої лінії» УДМС у Полтавській області надійшло 412 звернень громадян. З них найпоширеніше запитання «Чи готовий мій паспортний документ?».

08:40 19.01.2022

Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у 2021 році

Послуги служби зайнятості за рік отримали 86 тисяч людей   У 2021 році послугами обласної служби зайнятості скористалися 86 тисяч  громадян, які шукали роботу. Із них 64,2 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного. Протягом року від 6 тисяч роботодавців надійшло 30,3 тисячі пропозицій роботи.

08:31 18.01.2022