Подяки жителям Піщанської сільської територіальної громади

Командування військової частини 3052 Національної гвардії України та командування військової частини 3059 Національної гвардії України оголосили ПОДЯКИ жителям Піщанської сільської територіальної громади, в особі Піщанського сільського голови Олександра КРАПЛИНИ, за співпрацю та патріотизм, невтомну волонтерську та активну громадську діяльність, постійну матеріальну, моральну та духовну підтримку захисників України.

14:23 20.02.2023

День Героїв небесної сотні

Сьогодні українці вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні – справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну, демократичну, сильну Україну, віддавши найдорожче, що мали, – своє життя.

11:18 20.02.2023

День єднання України

16 лютого український народ вже другий рік поспіль відзначає День єднання України. Це свято засновано  президентом  України Володимиром Зеленським  16 лютого 2022 року задля зміцнення українського суспільства та його стійкості в умовах зростання загроз на тлі попереджень про можливе широкомасштабне вторгнення росії.

15:59 16.02.2023

Семінар для платників податків – сільгоспвиробників та інших зацікавлених осіб

Кременчуцька державна податкова інспекція на виконання Доручення ДПС у Полтавській області від 13.02.2023 №10-д(30) повідомляє, що з метою інформування платників податків, громадськості з актуальних питань податкового законодавства, внесених до нього змін та забезпечення інформаційної політики податкової служби,16 лютого 2023 року об 14:00 годині за адресою с. Піщане, вул..Київська, 129 (Піщанський центр культури та дозвілля) буде проведено семінар для платників податків – сільгоспвиробників та інших зацікавлених осіб за наступними темами:

09:51 14.02.2023

Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України

23 січня Президент Володимир Зеленський підписав Указ, згідно з яким запроваджуються обмеження на виїзд українських чиновників за кордон. 27 січня його підтримав на своєму засіданні й Уряд.

18:19 01.02.2023

З Днем Соборності !

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

10:07 22.01.2023

До уваги фермерів та приватних землевласників!

Прохаємо вас взяти участь у зібранні фермерів та приватних землевласників Кременчуцького району, яке відбудеться 26 січня 2023 року об 11.00 год. у приміщенні Піщанського ЦКіД  за адресою с. Піщане, вул. Київська, 129.

09:49 20.01.2023