З Днем усиновлення!

Дата: 18.09.2023 09:14

Фото без описуШановні батьки - усиновителі, опікуни , піклувальники, прийомні батьки та батьки – вихователі! Прийміть вітання з нагоди свята - Дня усиновлення!

Нехай щирість та взаєморозуміння допоможуть вам у будівництві міцної  родини в успішній мирній Україні!

Завжди будьте   непідступною опорою для дітей. Нехай дітлахи  будуть здоровими та щасливими. Всупереч випробуванням, які доводиться переживати в цей важкий час, ми вшановуємо всіх тих, кому небайдужа доля дітей, що залишились без батьківського піклування: батьків – усиновителей, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків – вихователів, усіх  тих, хто своєю душею прагне зігріти  дитяче серце.

В народі кажуть: дитячий сміх зігріє всіх.

Швидко сплинуть роки,  а діти, яким ви подарували надію і нове життя, обов’язково стануть вашою опорою, надією та справжньою гордістю.