Короткострокова навчальна програма «Управління лікарнями»
Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) організовує короткострокову навчальну програму «Управління лікарнями» (Hospital management), яка проходитиме онлайн з 22 по 26 червня 2026 року та офлайн з 28 червня по 30 липня 2026 року в Японії.
Ця програма призначена для керівників регіональних лікарень з метою забезпечення ефективного та результативного управління за допомогою адміністративних методів. До участі у програмі запрошуються представники, які займаються питаннями управління лікарнями. Обов’язковою умовою участі є вільне володіння англійською мовою та відповідність вимогам, зазначеним у додатках. У зв’язку з вищенаведеним, просимо у разі зацікавленості направити НАДС заповнену аплікаційну форму та пакет відповідних документів, зазначених в листі JICA, що додається, до 31 березня 2026 року на електронні адреси gendephr@nads.gov.ua та hrm.nads@gmail.com для їх подальшої передачі японській стороні.
НАДС в межах повноважень готове надати консультаційну допомогу (контактна особа: Гончарук Олена, тел.: 256-00-28, моб.:+380935238045).
Додатки:
JICA_KCCP notice_Hospital management A