Щотижневі тематичні онлайн зустрічі з місцевим бізнесом

Дата: 17.10.2024 14:08

Фото без описуЗ метою покращення економічного та інвестиційного клімату в регіонах, збільшення кількості нових підприємств та розширення існуючих виробництв, покращення динаміки надходжень до місцевих бюджетів за ініціативи Президента України Володимира Зеленського створюється платформа «Діалог влади та бізнесу», яка забезпечить вирішення поточних проблемних та стратегічних питань підприємців.

У зв’язку з цим, обласна військова адміністрація започатковує щотижневі тематичні (по сферах бізнесу) онлайн зустрічі з місцевим бізнесом для вирішення проблемних питань за участі керівництва облвійськадміністрації, представників профільних центральних органів виконавчої влади.

Перша онлайн зустріч з питання «Бронювання працівників та комунікація з ТЦК та СП» відбудеться об 11:00 год. 18 жовтня 2024 року.

Реєстрація за посиланням:

Для участі в онлайн зустрічі необхідно зареєструватися за вищевказаним посиланням у термін до 16:00 год. 17 жовтня 2024 року.