Оголошення!

Дата: 16.10.2024 10:25

Фото без описуШановні члени Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

21 жовтня 2024 року (понеділок) о 14.00 у приміщенні Піщанської сільської ради за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 104, відбудеться засідання комісії по питанню розгляду заяви  ЗВ-27.09.2024-137568  про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна на території садівничого товариства «Радуга» по вул. Травневій, 88.

Засідання комісії буде проходити у 2 етапи:

1. Виїзд членів комісії на пошкоджений об'єкт (садівниче товариство «Радуга»).

2. Засідання комісії по розгляду заяви ЗВ-27.09.2024-137568 та прийняття рішення.

Запрошуємо Вас на засідання Комісії.

Секретар Комісії Наталія ГАРАГУЛЯ

Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій