ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 10.07.2024 16:29

Фото без описуТовариство з додатковою відповідальністю «СВІТЛОВОДСЬКЕ КАР’ЄРОУПРАВЛІННЯ» проводить процедуру оцінки впливу на довкілля промислової розробки Ляхівського родовища піску у Кременчуцькому районі Полтавської області.

На вимогу ст. 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» просимо надавати для ознайомлення в електронному вигляді зацікавленій громадськості - Звіт про оцінку впливу на довкілля «Промислова розробка Ляхівського родовища піску у Кременчуцькому районі Полтавської області» та розмістити в приміщенні Піщанської сільської ради — Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля.

Електронну версію звіту та оголошення передаємо в прикріплених у листі файлах:

1)    «3віт ОВД, Ляхівське родовище піску» в форматі pdf на 366 сторінках;

2)    «Оголошення ОВД» в форматі pdf на 4 сторінках.