ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 03.05.2024 08:22

Фото без описуІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ:
«Генеральний план та план зонування території (зонінг)

с. Воскобійники,  Самусіївка, Гориславці, Миловидівка,

Олефірівка, Коржівка, Максимівка, Недогарки, Панівка, Пащенівка,

Рокитне - Донівка Піщанської  сільської ради

Кременчуцького району  Полтавської області»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», рішення сьомої сесії восьмого скликання від 09 липня 2021 року «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації: генеральних планів та планів зонування території сіл Піщанської сільської ради», Піщанська сільська рада повідомляє про початок громадського слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Воскобійники, Самусіївка, Гориславці, Миловидівка, Олефірівка, Коржівка, Максимівка, Недогарки, Панівка, Пащенівка, Рокитне-Донівка Піщанської  сільської ради  Кременчуцького району Полтавської області».

Завдання на розроблення генерального плану та плану зонування території (зонінгу): розроблено відповідно до договору. Погоджено та затверджено в установленому порядку.

Замовник розроблення проєктів:  Виконавчий комітет Піщанської сільської ради.

Виконавець – Консорціум «Архізем Україна».

Громадські слухання відбудуться:

10.05.2024 року о  11.00 год. за адресою: Полтавська область Кременчуцький район с. Максимівка вул. Соборності ,17, адмінприміщення старостату (Генеральний план села Максимівка);

10.05.2024 року о  12.30 год. за адресою: Полтавська область Кременчуцький район с. Недогарки вул. Приморська, 154, адмінприміщення старостату; (Генеральний план сіл Недогарки, Панівка, Пащенівка, Рокитне - Донівка);

10.05.2024 року о  14.00 год. за адресою: Полтавська область Кременчуцький район с. Ялинці вул. Шкільна, 8-А, адмінприміщення старостату (Генеральний план сіл Воскобійники, Самусіївка );

10.05.2024 року о  15.30 год. за адресою: Полтавська область Кременчуцький район с. Гориславці вул. Центральна, 64, приміщення сільського будинку культури (Генеральний план сіл Гориславці, Олефірівка, Миловидівка, Коржівка).

Організатором проведення громадських слухань забезпечується ідентифікація фізичних осіб, представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва.

З техніко-економічними показниками проектів «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Воскобійники, Самусіївка, Гориславці, Миловидівка, Олефірівка, Коржівка, Максимівка, Недогарки, Панівка, Пащенівка, Рокитне - Донівка Піщанської  сільської ради  Кременчуцького району Полтавської області» та графічною частиною можна ознайомитись на веб - сайті Піщанської сільської ради в розділах «Публічна інформація» - «Містобудівна документація» - pischanska.sr@pishanskagromada.gov.ua.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):

Виконавчий комітет Піщанської сільської ради, за адресою: 39701, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, село Піщане, вул. Київська, буд. 104 у письмовому вигляді особисто, або на електронну адресу Піщанської сільської ради: pischanska.sr@pishanskagromada.gov.ua.

Строк подання зауважень і пропозицій до 22.05.2024 (включно).

Відповідальні особи за прийняття зауважень: начальник відділу комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради – Інна Куріцина;

спеціаліст І категорії відділу комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради – Раїса Отамась;

спеціаліст І категорії відділу комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради – Наталія Ткаченко.

Пропозиції до проєктів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.  Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань. Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.