26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 10:35

Фото без опису26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську трагедію та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.
Для всіх нас 26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Загалом у ліквідації аварії взяли участь понад 600 тис. людей. Точна кількість жертв та постраждалих невідома і досі. Тому Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й нагадуванням безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Низький уклін вам за героїчний подвиг, щира подяка за те, що ви зробили для України!  Бажаємо Вам міцного здоров`я і довгих років життя, щастя, радості, сімейного затишку, миру та злагоди.
Світла пам'ять тим, хто пішов у безсмертя, залишивши смуток та біль у серцях українців. Шана та вдячність відважним рятувальникам за їх подвиг заради безпеки нинішнього та майбутніх поколінь.