Вітаємо з Ювілеєм!

Дата: 15.04.2024 13:43

Фото без опису14 квітня свій 100-річний ювілей відзначив Андрій Андрійович Гориславець – житель села Гориславці Піщанської сільської територіальної громади, ветеран, учасник бойових дій в роки Другої світової війни.

Обпалена війною юність викувала характер, сформувала сильну особистість, загартувала дух, адже бойовий шлях Андрія Андрійовича розпочався в 17 років. Навчання у військовій школі танкістів і довгих чотири роки важких боїв і болючих втрат. Попри дуже молодий вік, завжди відповідально і з честю виконував бойові завдання, за що був відзначений нагородами. Омріяну перемогу зустрів у госпіталі, де перебував після важкого поранення, отриманого під Берліном.
Після війни повернувся до мирного життя, створив сім′ю, довгий час працював на Кременчуцькому автомобільному заводі.
Своїм життєвим досвідом та споминами про важкі роки війни ділиться з молоддю, є частим гостем Гориславської гімназії.
В день свого сторіччя активний, дуже позитивний, жвавий Андрій Андрійович тепло зустрічав гостей, які завітали до його господи з щирими поздоровленнями та побажаннями мирного неба над рідною країною.