ПОВІДОМЛЕННЯ Про проведення громадських обговорень заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування

Дата: 27.03.2024 10:03

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення громадських обговорень  заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування:

«Генеральні плани сіл: Гориславці, Коржівка, Миловидівка, Олефірівка,  Воскобійники, Самусіївка, Недогарки, Максимівка, Панівка, Пащенівка, Рокитне-Донівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області»

Піщанська сільська рада  повідомляє про проведення громадських обговорень  заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування: «Генеральні плани сіл: Гориславці, Коржівка, Миловидівка, Олефірівка,  Воскобійники, Самусіївка, Недогарки, Максимівка, Панівка, Пащенівка, Рокитне-Донівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Ознайомитись з повним текстом Заяв про визначення обсягу СЕО можна у приміщенні  ЦНАПУ Піщанської сільської ради (відділ  комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля  виконавчого комітету Піщанської сільської ради в с. Піщане по вул. Київська, 137) та на сторінці Піщанської сільської ради в мережі Інтернет: https://pishanska-gromada.gov.ua/.

Зауваження і пропозиції до Заяв щодо обсягу проведення СЕО  до  проектів   «Генеральні плани сіл: Гориславці, Коржівка, Миловидівка, Олефірівка,  Воскобійники, Самусіївка, Недогарки, Максимівка, Панівка, Пащенівка, Рокитне-Донівка»  подаються до: - Виконавчого комітету  Піщанської  сільської  ради за адресою: 39701, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, село Піщане, вул. Київська, буд. 104 у письмовому вигляді особисто, або на електронну адресу Піщанської сільської ради  pischanska.sr@pishanska-gromada.gov.ua.

Згідно з вимогами Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадські обговорення триватимуть: з «27»  березня   2024 р. до « 05 » квітня  2024 р.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень: Начальник відділу комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради – Інна Куріцина.