Пропонується до обговорення поновлені проекти стратегічних документів Піщанської сільської ради

Дата: 29.02.2024 10:16

Фото без описуШановні жителі Піщанської громади!

До вашої уваги пропонуються поновлені проекти стратегічних документів Піщанської сільської ради:

Профіль Піщанської сільської територіальної громади (станом на 01.01.2024);

Стратегія розвитку Піщанської сільської територіальної громади на період до 2027 року;

План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегія розвитку Піщанської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

Звертаємося до небайдужих мешканців громади, які хотіли б прийняти участь у громадському обговоренні проектів стратегічних документів.

Свої пропозиції та зауваження до вище перелічених документів надсилайте до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

При подачі пропозицій просимо враховувати як довгострокові так і  короткострокові напрямки діяльності громади, важливість та значимість заходів для громади, реалії сьогодення.

Форма подання пропозицій довільна.

Пропозиції подавати на електронну адресу ekonom.pischane@ukr.net

до 31.03.2024 року.

Детальна інформація за телефоном: 0974614651.