Кушнір Олександр Сергійович

Дата: 26.02.2024 15:21

Фото без описуКушнір Олександр Сергійович народився 04.02.2002 року в с. Недогарки Кременчуцького району Полтавської області. Навчався в Недогарківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Хорольському агропромисловому фаховому коледжі Полтавської державної аграрної академії, де здобув спеціальність технік – механік.

29 листопада 2021 року був призваний на військову службу у військову частину №3027 Першої Президентської бригади спеціального призначення у м. Вишгород. Під час повномасштабного вторгнення росії на нашу землю у складі бригади став на захист України. Як один з найкращих військовослужбовців у 2023 році був направлений на навчання до Англії. Після повернення продовжив службу у складі 1-ї роти оперативного призначення бригади «Буревій» на Донеччині.

Загинув 02 жовтня 2023 року в районі населеного пункту Ямпіль Донецької області під час виконання бойового завдання.

Залишилися батьки.

Похований в с. Недогарки Кременчуцького району Полтавської області.