Кирилов Антон Сергійович

Дата: 26.02.2024 14:10

Фото без описуДата та місце народження: 12 грудня 1994 року с.Піщане, Кременчуцький район, Полтавська область.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 року,  с.Многопілля, Амвросіївський район, Полтавська область.

Звання: Солдат.

Посада: Старший стрілець.

Підрозділ: 93-я окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Під час виходу з Іловайського котла так званим «Зеленим коридором» на дорозі поміж с.Многопілля – с.Червоносільське . 03 вересня Кирилова Антона разом з тілами 96 інших загиблих у так званому  Іловайському котлі було перевезено до Дніпропетровського моргу. 16 жовтня 2014 року тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м.Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Згодом був упізнаний за тестами ДНК та перепохований у 2015 році у м.Кременчуці.

Військова операція: Бої за м.Іловайськ.

Сімейний стан: Залишилася мати.

Місце поховання: Похований у секторі загиблих Героїв антитерористичної операції Свіштовського кладовища міста Кременчука.

Фото без описуУказом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

http://memorybook.org.ua/insignia/atopart.jpgНагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).

Фото без описуРішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 року нагороджений відзнакою «За вірність народу України» І ступеня (посмертно).

http://memorybook.org.ua/insignia/ilkrest.jpgНагороджений «Іловайським Хрестом» (посмертно).

28 вересня 2015 року на будівлі Вищого професійного училища №7 та 24 жовтня 2015 року на будівлі загальноосвітньої школи № 31 на честь Антона Кирилова встановлені меморіальні дошки.

13 жовтня 2016 року меморіальну дошку встановлено на фасаді Піщанської гімназії.