Дата: 17.02.2024 12:33

Фото без описуСьогодні Піщанська громада попрощалася ще  з одним захисником України  - Романом Ковалем. Йому було лише 25.
Біль втрати складно заспокоїти, та ще більше він пече, коли втрачаємо справжніх та щирих. Саме таким був наш земляк, який загинув у боротьбі за незалежну Україну. Свій останній бій він прийняв 11 лютого  2024 року на Донеччині.

Роман народився 01 серпня 1998 року в  Кременчуці Полтавської області. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі № 2, потім у Власівській загальноосвітній школі та Кременчуцькому ліцеї №11. Після закінчення школи навчався у Кременчуцькому професійно-технічному училищі №16, здобув спеціальність автослюсаря. Працював на підприємствах міста Кременчука, останнім часом - за межами країни.
З початком повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону  щоб долучитися до лав ЗСУ. Служив солдатом   145 батальйону 116 окремої бригада територіальної оборони.
Під час виконання бойових завдань в Донецькій області був поранений.
Після лікування повернувся на службу, бо говорив, що не може покинути своїх побратимів. Був справжнім патріотом своєї країни. Загинув в районі населеного пункту Максимільянівка Донецької області.
Висловлюємо глибокі співчуття Мамі Анжелі Янівні, рідним та близьким загиблого.
Пам‘ятайте, що кожний день  виборюється  високою ціною  - життям наших Захисників! Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!