Соціальні години для безкоштовного тренування та занять спортом для військовослужбовців, ветеранів війни, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни

Дата: 22.01.2024 11:24

Фото без описуФізична реабілітація та психологічна підтримка, ветеранської спільноти Полтавщини - один із пріоритетних напрямів діяльності Полтавської облвійськадміністрації.

За ініціативи Полтавської обласної військової адміністрації, на базі спортивно-видовищного комплексу „Акваарена” (м.Полтава, вул.Петра Юрченка, 1а) для військовослужбовців, ветеранів війни, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни, запроваджено соціальні години для безкоштовного тренування та занять спортом.

Крім того, спеціально, для підготовки військовослужбовців-спортсменів до змагань різного рівня надається доріжка у басейні 50 м у будні з 19:00 до 20:00, щосуботи та щонеділі з 16:00 до 17:00 (доріжка Нескорених).

Фото без описуКонтактна інформація:

Електронна пошта: akvaarena.poltava@gmail.com

Рецепція: + 380532519031

Адміністрація: +380532519030,     директор - Ніжніченко Дмитро Олександрович, заступник директора - Голбан Катерина Тимофіївна.