Повідомлення про містобудівний моніторинг щодо обґрунтування необхідності внесення змін до відповідної містобудівної документації та оновлення даних містобудівного кадастру

Дата: 21.12.2023 15:27

Фото без описуПіщанська сільська рада повідомляє, що відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», в порядку,

визначеному наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333), відділом комунальної власності земельних відносин та охорони довкілля Піщанської сільської ради проводиться містобудівний моніторинг щодо обґрунтування необхідності внесення змін до відповідної містобудівної документації та оновлення даних містобудівного кадастру.

Об’єктами містобудівного моніторингу визначено генеральний план населених пунктів, а саме: с. Кривуші, с. Ковалівка.

Обгрунтовані відповідно до вимог чинного законодаства пропозиції подаються в  письмовій формі  або на електронну адресу pischanska.sr@pishanska-gromada.gov.ua з приміткою в темі листа «містобудівний моніторинг») фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (із особистим підписом у разі письмового звернення) та контактного номеру телефону (39701, Кременчуцький район, с. Піщане вул. Київська,б.104). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Прийом пропозицій проводиться в період з 22.12.2023р до 04.01.2024р.