Повідомлення с. Рокитне Донівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області»

Дата: 22.11.2023 19:04

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення громадського обговорення  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування: «Генеральний план та План зонування території (зонінгу) с. Рокитне-Донівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області»

Піщанська сільська рада  повідомляє про проведення громадського обговорення  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування: «Генеральний план та План зонування території (зонінгу) с. Рокитне-Донівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Ознайомитись з повним текстом Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна у приміщенні Піщанської сільської ради та на сторінці в мережі Інтернет: https://pishanska-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції надаються до Піщанській  сільській раді за адресою: 39701, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, село Піщане, вул. Київська, буд. 104; у письмовому вигляді особисто, або на електрону адресу Піщанської сільської ради pischane-rada@pischane-rada.gov.ua  (з 01.12.2023 pischanska.sr@pishanska-gromada.gov.ua).

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме:

з «22» листопада  2023 р. до « 01 » грудня 2023 р.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень: Начальник відділу комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради – Інна Куріцина.

В.о. сільського голови                                     Роман НАЗАРЕНКО

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ