Повідомлення с. Панівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області»

Дата: 22.11.2023 19:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення громадського обговорення  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування: «Генеральний план та План зонування території (зонінгу) с. Панівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області»

Піщанська сільська рада  повідомляє про проведення громадського обговорення  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування: «Генеральний план та План зонування території (зонінгу) с. Панівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Ознайомитись з повним текстом Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна у приміщенні Піщанської сільської ради та на сторінці в мережі Інтернет: https://pishanska-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції надаються до Піщанській  сільській раді за адресою: 39701, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, село Піщане, вул. Київська, буд. 104; у письмовому вигляді особисто, або на електрону адресу Піщанської сільської ради pischane-rada@pischane-rada.gov.ua  (з 01.12.2023 pischanska.sr@pishanska-gromada.gov.ua).

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме:

з «22» листопада  2023 р. до « 01 » грудня 2023 р.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень: Начальник відділу комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради – Інна Куріцина.

В.о. сільського голови                                     Роман НАЗАРЕНКО

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ