Серпневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» доступний для читачів

Дата: 31.08.2023 15:24

Фото без описуРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» і в липневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

У черговому випуску видання читайте:

- про взаємодію системи безоплатної правової допомоги з органами місцевого самоврядування ;

- про інформаційну кампанію ”Виходь на світло”;

- про розвиток Сергіївської сільської територіальної громади.

У рубриці “Актуальна тема” читайте про можливість українцям отримати безоплатну правничу допомогу з-за кордону.

Як не стати жертвою під час онлайн -шопінгу інформує департамент кіберполіції.

У рубриці  «Адвокат консультує» до Вашої уваги консультація Любові Ковердяєвої адвоката системи БПД щодо розшуку безвісті зниклих віськовослужбовців за особливих обставин.

Про безпечну експлуатацію газових приладів  читайте інформацію МНС у Полтавській області.

Про свій  життєвий шлях та  професійний досвід  у системі безоплатної правової допомоги Полтавщини у рубриці «Людина права» головний юрист сектору “Кобеляцьке бюро правової допомоги” Анастасія Волошко.

Успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів та адвокатів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

До уваги читачів «Правового вісника» Актуальні роз’яснення зразки документів правового та процесуального характеру.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут:   https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vQ2Irmj6JtTZBmD-_m91cqlwN4bvQRdU6Raj3duGGIML3KA99v_V6ijPKl4KvqMKA/pub?start=false&loop=false&delayms=3000&slide=id.p1

Приємного читання!