Інформаційне повідомлення про подання заяв про висунення кандидатур від громадськості до персонального складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверс

Дата: 10.08.2023 15:57

Фото без опису    Відповідно до пункту 7 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381, для розгляду питання надання компенсації виконавчими органами сільської ради утворюється комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (далі - комісія).До складу комісії входять представники від уповноваженого органу та громадськості.

З метою формування персонального складу Комісії представникам громадськості необхідно до 17.08.2023 р.  подати заяву про висунення кандидатури. Заява подається у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, із зазначенням у ній прізвища, власного імені, по-батькові (за наявності) кандидатури представника, а також таких відомостей про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

- найменування;

- напрями діяльності;

- код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

- місцезнаходження;

- контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти);

для фізичної особи:

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта) (за наявності);

- фактична адреса реєстрації/проживання;

- контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

Важливо! Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними, а в селах - також фізичними особами.

Подання документів здійснюється до Піщанської сільської ради:

за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 129 (приміщення ЦКіД)

на електронну пошту: czpischane123@gmail.com.

Уповноважена особа для прийняття документів – Наталія Гарагуля спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Тел. для довідок: тел. +380962654787

До відома: У разі перевищення кількості заяв граничної чисельності представників від громадськості п’яти  осіб, висунуті кандидатури включаються до складу Комісії у міру черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель, мають переважне право на включення до складу Комісії, не дивлячись на черговість подання таких кандидатур.