Звіт народного депутата України Олексія Мовчана

Дата: 06.06.2023 17:00

Фото без описуСьогодні, 6 червня 2023 року, на засіданні 24 сесії 8 скликання Піщанської сільської ради народний депутат України від одномандатного виборчого округу №150 Кременчуцького району, Полтавської області Олексій Мовчан  звітував про проведену роботу.

Олексій Мовчан  є ініціатором 123 законопроектів, з яких 34 стали чинними актами. Ним подано1240 поправок до законопроектів.

Депутат зазначив, що залучено понад 60 млн. грн. на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку території Кременчуцького району. В основному кошти направлені на забезпечення якісної медицини в таких громадах: Омельницька, Глобинська, Градизька, Кременчуцька, Пришибська, Семенівська, Козельщинська, Піщанська.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну залучено близько 200 тонн продуктів харчування на суму понад 10 млн грн. для внутрішньо переміщених осіб.  Надана допомога медичним закладам Кременчуцького району у вигляді медпрепаратів та обладнання на суму понад 5 млн грн.