02 червень 2023 року

Дата: 29.05.2023 15:44

Проєкти рішень виконавчого комітету:

1. Про схвалення змін до показників бюджету Піщанської сільської територіальної громади на 2023 рік
  2. Про схвалення змін до Програми благоустрою та дорожнього господарства Піщанської сільської ради на 2023 рік
  3. Про схвалення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства Піщанської  сільської ради «Комунсервіс» на 2023 рік

4. Про створення Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Піщанської сільської ради

5. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які потрапили в скрутне матеріальне становище (надзвичайну ситуацію під час дії правового режиму воєнного стану в Україні)
  6. Про представництво інтересів малолітньої     МАЛІЧЕНКО  ХХХХХ ХХХХХ, ХХ ХХХХХ ХХХХ року народження
  7. Про відмову у зміні адреси об’єкту нерухомого майна  в селі Піщане по вулиці ХХХХХ
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Піщанської сільської ради №141 від 23.08.2022 «Про уповноважених осіб за внесення відомостей до Реєстру будівельної діяльності»
  9. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна в  зв’язку із поділом по вул. ХХХХХ в селі Піщане

10. Про надання малолітній     МАЛІЧЕНКО  ХХХХ ХХХХ, ХХХХ року народження, статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування»

11. Про надання малолітній  ЧЕПУРНОВІЙ ХХХ ХХХ, ХХХ ХХХ року народження, статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування»
  12. Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України № 1 від 30.05.2023 «Про відмову у наданні компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту гр. Мадзею Владиславу Віталійовичу за заявою №ЗВ-11.05.2023-4511»
  13. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території села Піщане