З Днем матері!

Дата: 14.05.2023 07:29

Фото без описуДень матері - це особливий день, сповнений щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до жінки-матері. Немає любові вищої і жертовнішої за материнську, і немає нічого сильнішого за мамину молитву.

Святкування Дня матері – це чудова можливість ще раз висловити свою вдячність за все, що роблять для нас наші матері, за їх підтримку та розуміння. Материнське серце – невичерпне джерело безмежної любові та дивовижної мудрості, котре завжди готове зігріти своїм теплом. Низький уклін та велика вдячність матерям, що народили та виховали справжніх і вірних синів та доньок своєї Батьківщини, які сьогодні стали на захист України від російської агресії і дають героїчну відсіч ворогу. Ваші щоденні материнські молитви допомагають  вистояти нашим захисникам у зоні бойових дій та зберігати віру у перемогу.

Шановні  матері, нехай Господь дарує вам здоров’я, радість і гордість за дітей і онуків! Хай мир, тепло і затишок панують у ваших родинах. Довгих і щасливих вам років життя.  Бережіть себе, своїх рідних та близьких,  бережіть свої родини!    Бажаю всім миру та нашої перемоги.  Слава Україні !!!

Сільський голова                                       Олександр КРАПЛИНА