Захистимо рослину - збережемо життя

Дата: 09.05.2023 14:32

Фото без описуОрганізація Об’єднаних Націй (ООН) оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Заходи, які проводяться цього дня, спрямовані на те, щоб підвищити глобальну обізнаність населення про те, як захист здоров’я рослин може ліквідувати голод на планеті, знизити рівень бідності, захистити навколишнє природне середовище та стимулювати економічний розвиток.

Рослини - це джерело повітря, яким ми дихаємо, їжа, яку ми споживаємо, і кожен з нас має дбати про їхнє здоров’я.

Рослинам постійно загрожують шкідники та хвороби, вони щорічно завдають великі  збитки сільському господарству. Захист флори від шкідників та хвороб з економічного погляду набагато ефективніший, ніж усунення наслідків повномасштабних надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі здоров‘ям  рослин. Нерідко шкідники та хвороби рослин, після того як вони адаптувалися, викорінити неможливо, а на боротьбу з ними йде багато засобів, коштів та часу.

Забезпечення здоров’я рослин має важливе значення для життя на землі, і кожен з нас має відігравати в цьому  певну роль. Основним гаслом Міжнародного дня захисту рослин є «Захистимо рослину – збережемо життя».

Головне Управління Держпродспоживслужби

в Полтавській області