Боротьба зі стихійними сміттєзвалищами триває

Дата: 27.04.2023 10:56

Фото без описуОднією з найболючіших тем в нашій громаді є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Такі ділянки сміттєзвалищ утворюють самі ж мешканці на узбіччях доріг, ярах, біля недобудованих будівель, на закинутих земельних ділянках та на територіях кладовищ. Адже набагато легше викинути сміття біля річки чи понад дорогою, аніж в контейнер чи відвезти на сміттєзвалище. Хоча всі розуміють – це отрута для нашого здоров’я, небезпека для здоров’я наших дітей та й в цілому, але створюють стихійні «сміттєві острівки», які загрожують погіршенням екології.

Тому в ході здійснення комплексу заходів із благоустрою із залученням спецтехніки було ліквідоване несанкціоноване сміттєзвалище поблизу с. Мирне, яке організували тут недбайливі мешканці громади.

Нагадуємо, що кожний власник домогосподарства, підприємства чи установи на території Піщанської громади повинен користуватись послугою вивезення  твердих побутових відходів шляхом підписання договору з КП «Комунсервіс».