Весняне прибирання триває
Чистота й порядок у нашій громаді завжди були справою не лише комунальних служб, але і усієї громади, яка активно долучається до генерального весняного прибирання.
В центрі села Ялинці, після ліквідації старого садка з аварійними деревами, виконано вирівнювання території для майбутнього парку. Висаджено 200 саджанців сосни біля кладовищ у селах Воскобійники, Кіндрівка, Пухальщина, Михайленки.
В селі Піщане висаджено садженці сосни біля дитячого садку та центрального кладовища.
В селі Майбородівка працівники сільської ради, бібліотеки та сільського клубу провели впорядкування прилеглі території, частину території парку, прибирали сміття на узбіччі. Висаджено більше 250-ти саджанців сосни.
По вулиці Центральній села Гориславці висаджені дерева та проведено благоустрій території біля Гориславського СБК.
Проведено благоустрій прилеглої території Піщанського ЦКіД, парку «Юність» та парку біля спортивного майданчика.
Роботи по благоустрою в громаді проводяться працівниками і засобами комунального підприємства «Комунсервіс», силами небайдужих громадян та підприємців. Дякуємо працівникам установ, що долучилися. За надану техніку висловлюємо подяку Віктору Крисі, Сергію Войтенку та Піщанській сільській раді.
Дякуємо всім, хто дотримується правил благоустрою, підтримує чистоту та порядок на території нашої громади!