Подяки жителям Піщанської сільської територіальної громади

Дата: 20.02.2023 14:23

Фото без описуКомандування військової частини 3052 Національної гвардії України та командування військової частини 3059 Національної гвардії України оголосили ПОДЯКИ жителям Піщанської сільської територіальної громади, в особі Піщанського сільського голови Олександра КРАПЛИНИ, за співпрацю та патріотизм, невтомну волонтерську та активну громадську діяльність, постійну матеріальну, моральну та духовну підтримку захисників України.

Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати та жити у безпеці!  В нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, небайдужі громадяни роблять все, щоб хоч трішки допомогти тим, хто цього потребує. Щиро дякуємо всім, хто долучається до волонтерської діяльності. Нині, як ніколи, потрібна наша згуртованість, взаємодопомога та взаємопідтримка. Підтримуємо ЗСУ, тримаємо тил, аби наші захисники продовжували гнати окупанта з української землі! В єдності – наша сила!
Слава нашій рідній Україні! Фото без описуСлава нашим Героям ! Перемога буде за нами!