День єднання України

Дата: 16.02.2023 15:59

Фото без опису16 лютого український народ вже другий рік поспіль відзначає День єднання України. Це свято засновано  президентом  України Володимиром Зеленським  16 лютого 2022 року задля зміцнення українського суспільства та його стійкості в умовах зростання загроз на тлі попереджень про можливе широкомасштабне вторгнення росії.

Це ще дуже молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – захисту, відновлення  та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.