Каталог продукції експортерів Полтавщини

Дата: 03.02.2023 13:45

У рамках реалізації заходів „Програми сприяння залученню інвестицій, формуванню позитивного іміджу та розвитку міжнародного економічного співробітництва Полтавської області на 2021-2023 роки”, з метою сприяння розвитку експортного потенціалу області Полтавською обласною військовою адміністрацією розпочато роботу щодо оновлення „Каталогу продукції експортерів Полтавщини” (далі - Каталог) українською та англійською мовами
(попередня версія Каталогу розміщена на офіційному сайті обласної військової адміністрації за посиланням: https://cutt.ly/ob0LcCP.

Щороку Каталог отримує широку промоцію шляхом поширення як через закордонні дипломатичні установи України, так і дипломатичні представництва іноземних країн в Україні, та розповсюдження під час проведення заходів міжнародного характеру.

Зокрема, для розміщення інформації на сторінках Каталогу запрошуємо зацікавлені підприємства Полтавщини до 17.02.2023 надсилати заповнені анкети щодо опису експортної продукції (форма анкети додається), або підтвердити актуальність раніше наданої інформації, до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної військової адміністрації на e-mail: dlert@adm-pl.eov.ua (контактні телефони: 0532 60 93 41,0532 56 16 95)